Uncategorized

Modele per dallama

Preis komplett:-Dallama pika lotit-Dimija pika lotit-Shallvare-Komzat-sandale (Schuhe sind in… Biete Neue albanische Tracht me Ari in gr M-L. habe es in diesen modèle extra bestellt ⚘ lulja… Dyqan ku Shiten fustane nuseria të prodhuara në Amerikë të brendit jovani. Të gjitha fustanet janě të kualitetit të lartë dhe janě të duhurit nëse Doni të shkëlqeni në dasmën tuaj. Biete hier eine albanische Tracht in guten Zustand. hatte es 1 mal Kurz an es ist extra angefertigt… Verkaufe jelek i arit me sahata wurde in tetov bearbeitet handarbeit Pun Dore gr 40/42 en… Preis komplett: Kleidung + Schuhe * Qmimi komplett > > > ASHT pundore prej Mandushit nga… Brend i njohur me kualitet te lArte te produkteve. Ofrojme Produkte te shumta shkollore, per zyre, mjete te ndryshm… Të gjitha artikujt për Nutilisez si: fustana të bardhë, veshje tradicionale për Nutilisez, Lule për dorë. Punojmë me POROSI.

Nintendo N64 contrôleur PAK sehr guter Zustand d`origine. Funktion einwandfreie. Auf dem N64… Sallon ku Mund të bleni të gjitha llojet e fustaneve të nusëris, fustana për fejesë, fustana për mbrëmje solemne, Mund të zgjedhni fustanat nga koleksioni ynë APO Mund të bëni me Makénnibè ndonjë modèle tjetër të fustanit sipas dëshir… Preis komplett:-minette-Komzat-2 shorte-Fes * Qmimi komplett €500 > im sehr guten Zustand 1x… Krone auch kurora genannt ist Nagel Neu aussi wurde noch nie getragen ist in einem sehr guten… inkl Versand fixpreis XS S M Kleine L PayPal vorhanden sallon nusërie ku Shiten jeleka, dallama, Vello, dimija, këpucë dhe kurora. Ofrojme veshje tradicionale për Nutilisez (dallama, jeleka, këmisha, dimija ETJ) si dhe fustana solennelle dhe Vello. Hallo, hier geht es um eine Plattensammlungsaufl ösung. Siehe fotos und Meine anderen… Nese Doni te dukeni eksluzive dhe te shkelqeni ne ahengun tuaj vizitoni Boutique mode exlclusive.

Ofrojm fustana solennelle te gjata dhe te shkurtra, kostume per femra, kmisha, Funda, pantolla ETJ. Atelie Fatmira ofron shërbime të ndryshme si prerje, qepje për: fustane, pantallona, Funde, kostume, xhaketa, pallto, pardesy. Tek ne do gjeni Edhe fustane të vecanta nusërie dhe shoqëruse nusesh. Gjithashtu ofrojmë dhe Ripa… Veshje nusërie (Vello, jelek, dallama, dimija, kurora) dhe aksesorë të ndryshëm për Nuse. Butikë ku Shiten fustane solennelle të gjatësive dhe llojeve të ndryshëm. Po ashtu ofrojmë Vello dhe artikuj tjerë për… Veshje nusërie të punuara me Ari (punë Dore).